• Doradztwo zawodowe

• W Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku

• 14 stycznia  2019 r. uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły podstawowej w Gronowie Górnym wraz z klasami trzecimi gimnazjum byli na wycieczce w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Celem spotkania było zapoznanie się z ofertą szkoły, z możliwościami kariery zawodowej po ukończeniu SP. Młodzież uczestniczyła w grupach warsztatowych: agrobiznesu, mechaniczno –budowlanych, gastronomicznych, obrony cywilnej i ekonomicznych.  Zajęcia odbywały się pod okiem kadry gospodarzy i tamtejszych uczniów.

Udział w tym przedsięwzięciu był dobrą lekcją, pomocną w  wyborze szkoły średniej  czy też przyszłego zawodu.

Wychowawca – Alicja Konopko

Organizator wyjazdu – Małgorzata Czajkowska

Opiekun - Izabela Jażdżyńska

Opiekun – Krzysztof Machiński

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii W Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.