• #DzieciUcząRodziców

• Niezwykła podróż

• 09.03.2022 16:10
          • Podczas kolejnej lekcji z programu ,,Dzieci uczą rodziców” uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czym są kontynenty i oceany, a także nieco bliżej poznać kilka państw. Dzieci poznały niezwykłość naszej planety oraz jak działalność człowieka sprawia, że na Ziemi jest wiele fascynujących miejsc  stworzonych przez ludzi na przestrzeni wieków.

• Ostatnia lekcja w roku szkolnym 2020/2021

• 01.07.2021 22:26
          • Zakończyliśmy realizację lekcji "Bezpieczne Lato". Była to ostatnia lekcja, którą zrealizowaliśmy w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców". W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. Poznali sposoby bezpiecznego i ciekawego spędzania czasu w lesie, nad wodą i w górach. A gdyby pogoda nie dopisywała dzieci poznały sposoby jak bezpiecznie można odpoczywać w domu.

• Lekcja 4: “Kosmiczna Przygoda”

• 30.03.2021 23:27
          • Uczniowie klas I – III uczestniczyli w kolejnej lekcji z projektu ,,Dzieci Uczą Rodziców”. Tym razem była ona poświęcona tematyce Wszechświata, Drodze Mlecznej, Układowi Słonecznemu oraz planetom Układu Słonecznego. Dzieci dowiedziały się kto pierwszy postawił nogę na Księżycu, a także poznały postać jedynego Polaka, który poleciał w kosmos. Utrwaliły sobie także informacje o naszym wielkim rodaku Mikołaju Koperniku, który ,,wstrzymał Słońce, a ruszył Ziemię”.

• Lekcja 5 - Wyjątkowa pszczoła

• 08.03.2020 23:23
          • Pszczoła? Owad wyjątkowy i na swój sposób doskonały. Dzięki niemu pożywienie mamy. Lekcja 5 to podróż do świata pszczół.  W trakcie lekcji dzieci poznały te małe owady, a także dowiedziały się o tym, jak wielki jest ich wpływ na nasze życie.