• #DzieciUcząRodziców

• Lekcja 4 - Młody ekolog

• 11.02.2020 19:55
          • Jak dbać o środowisko? Jak segregować odpady? Co to jest smog? Czym jest ekologia? . Lekcja 4. ,,Młody ekolog" to fascynująca podroż do swiata ekologii. Gotowi? Ruszamy!
          • Lekcja 3 - Bezpieczne ferie

• 17.01.2020 22:14
          • Zbliżają się ferie zimowe, czyli okres wyjazdów i beztroskiej zabawy na śniegi i lodzie, ale to także czas zabawy w domowym zaciszu. By ferie przebiegały szczęśliwie nalezy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
          • Lekcja 2 - Pomocne serce

• 10.12.2019 20:18
          •  Grudzień to wyjątkowy miesiąc. To Mikołajki i Boże Narodzenie. To czas rodzinnych spotkań i niezwykłej atmosfery. To czas pomagania i dzielenia się z innymi. Wspólnie z Muzeum Dobranacek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie zapraszamy do udziału w lekcji "Pomocne serce" - lekcji o pomaganiu w tak radosnym okresie roku.

• 10.12.2019 20:20
          • Podziękowanie za udział w pierwszej lekcji  -"Niepodległa Polska" - w ramach akcji "Dzieci Uczą Rodziców"
          • Lekcja 1-  Niepodległa Polska
          • Lekcja 1- Niepodległa Polska

• 10.12.2019 20:21
          • 11 listopada obchodziliśmy uroczystość odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu Polska - po długich latach niewoli, znowu stała sie wolna. Polacy, którzy żyli w tym czasie przetrwali i zwyciężyli. Dzięki nim możemy dzisiaj życ w wolnym kraju.