• MegaMisja

• MegaMisja, czyli cyfrowa edukacja

• W roku szkolmym 2023/2024 podczas zajęć kólka ninformatycznego uczniowie klasy III wezmą udział w projekcie Fundacji Orange #MegaMisja. Jest to cyfrowa edukacja, podczas której dzieci w formie zabawy uczą się zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz pożytecznego wykorzystywania nowych technologii.

MegaMisja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla  dzieci w wieku 6-10 lat. Celem programu jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji uczniów. Głównym zamiarem jest by najmłodsi byli bezpiecznymi i świadomymi użytkownikami multimediów.
          W MegaMisji stawiamy na współpracę między dziećmi, twórczą dyskusję w trakcie zajęć i zabawę, która przyspieszy nabywanie cyfrowych kompetencji.