• Młodzi projektanci- mPotęga

Piękno brył geometrycznych

05.01.2023 15:53
        Uczniowie wykonując ozdoby choinkowe szukali inspiracji w pięknie brył geometrycznych. Łączyli małe moduły metodą origami, tworząc zachwycające kształty. Ich trud został nagrodzony, a sponsorem nagród była mFundacja. Prace wykonane zostały w ramach projektu mPotęga „Młodzi projektanci”.

• Budujemy modele brył w projekcie mPotęga

10.11.2022 21:21

W bieżącym etapie projektu mPotęga, który sponsoruje fundacja mBanku o nazwie „mFundacja” budujemy i wykorzystujemy do nauki modele brył. Każdy uczeń otrzymuje swój model i może z nim odkrywać własności graniastosłupów. Systematycznie będziemy przekazywać pomoce do wszystkich klas.

• mPotęga – „Młodzi projektanci”

10.11.2022 21:22

Fundacja mBanku o nazwie „mFundacja” dofinansowała nasz projekt matematyczny „Młodzi Projektanci” przez co wspiera młodzież naszej szkoły w nauce matematyki w ramach realizowanej strategii „m jak matematyka”.

Celem projektu jest zainteresowanie uczniów naszej szkoły geometrią, pokazanie brył w różnych ciekawych formach. Młodzież będzie wcielać się w role architektów.