• Podsumowanie zbiórki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

• 30.03.2023 16:12
          • Szkolne Koło Wolontariatu w porozumieniu z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu zorganizowało zbiórkę na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Ta forma pomocy jest szczególnie istotna, gdyż tysiące osób zostało bez dachu nad głową, jedzenia, środków czystości, odzieży - właściwie bez wszystkiego. Dlatego też pragniemy seredcznie podziękować wszystkim, którzy nie pozostali temu obojętni i odpowiedzieli nan naszą prośbę dostarczając do szkoły potrzebne rzeczy.

• XXXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 30.03.2023 13:54
          • „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”  pod takim hasłem 18 stycznia Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym zorganizowała zabawę wielopokoleniową, która była połączeniem dwóch wspaniałych imprez Dnia Babci i Dziadka oraz XXXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

• Paczka dla dzieciaczka

• 20.12.2022 23:18
          • Chcieliśmy podziękować uczniom klasy I A i I B za wsparcie i zaangażowanie przy organizacji "Paczki dla dzieciaczka", dzięki waszym dobrym sercom ich święta będą radośniejsze, SKW
          • Nie bij mnie - kochaj mnie!

• 30.03.2023 13:17
          • 21 listopada wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Miś, nie bij mnie, przytul mnie". Ta akcja jest dla nas szczególnie ważna. Z Państwa pomocą zebraliśmy naprawdę dużo pluszaków🐒🐭🐻. Najpierw musieliśmy je jednak odpowiednio przygotować🤕, aby dziś trafiły do rąk dzieci, dorosłych lub na witryny sklepowe. Wolontariusze wręczając te symboliczne maskotki uwrażliwiali i przypominali, żeby nie być obojętnym na krzywdy wyrządzane bezbronnym dzieciom💞 #Historiamisia

• #Szkoła Pamięta

• 30.03.2023 13:10
          • W bieżącym roku nasi uczniowie wzięli po raz kolejny udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki #SzkołaPamięta.