• Ubezpieczenie uczniów

• Szanowni Rodzice,

informujemy, że zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Edukacji Narodowej umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci jest dobrowolną umową ubezpieczenia i może być ona zawarta wyłącznie z woli rodziców.

Linki do opinii MEN i KNF.

MEN w sprawie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dzieci i młodzieży szkolnej. | (zsart.edu.pl)

W związku z powyższym przedstawiamy Państwu możliwość zawarcia ubezpieczenia zgodnie z wymogami zarówno MEN jak i KNF.

Aby wyjść naprzeciw i pomóc rodzicom, poniżej zamieszczamy niewiążące oferty i linki do stron www, gdzie rodzic może indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko.

Nasza Szkoła nie będzie ubezpieczającym na polisie, nie będzie odpowiedzialna finansowo, nie będzie zbierać składek od poszczególnych rodziców/klas. Do ubezpieczenia można przystąpić indywidualnie  online – bez angażowania dyrekcji, nauczycieli, rady rodziców. Wszelkie linki i kontakty są pomocą dla Państwa w tym szczególnym okresie. W większości ofert ochrona rozpocznie się od dnia następnego po przystąpieniu do ubezpieczenia i będzie obowiązywać 12 miesięcy. Rodzic decyduje o wyborze wariantu, sumie ubezpieczenia, składce i samodzielnie dokonuje płatności. Ubezpieczenie NNW szkolne jest ubezpieczeniem dobrowolnym.

Aby wyjść naprzeciw i pomóc rodzicom informuję, że rekomendowaną przez Radę Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym firmą ubezpieczeniową w roku szkolnym 2023/2024 jest TUZ Ubezpieczenia - Bezpieczna Nauka.

Przesłana oferta zawiera bezpośredni link przekierowujący na stronę zakupu.

Wystarczy wejść na pierwszą stronę oferty i kliknąć w ikonkę "KUP TERAZ",   :-)

W załączeniu:
          - oferta z linkiem ("KUP TERAZ")
          - instrukcja zakupu ubezpieczenia (" Instrukcja - Prosty zakup ubezpieczenia w 5 krokach"),

- ogólne warunki ubezpieczenia.

TUZ_-_oferta_2023.2024_MAX_-_Szkola_podstawowa.pdf

Instrukcja_-_Prosty_zakup_ubezpieczenia_w_5_krokach_-_TUZ_.pdf