• Motylki - grupa 3

• Zapraszamy do obejrzenia pełnej
      galerii zdjęć naszej grupy:

Klik  MOTYLKI

• 01.06.2023 14:29
          • Dzień Dziecka był dla naszych przedszkolaków naprawdę fantastycznym wydarzeniem laugh. Atrakcji było co niemiara - zabawa taneczna, słodkości, prazenty i lody, zabawy na świeżym powietrzu, a żeby tego było mało, to nasze panie kucharki zrobiły nasz ulubiony obiad. Otrzymaliśmy również wspaniałe upominki i medale, a sernik z truskawkami wykonany specjalnie dla naszych dzieci smakował niebiańsko heart.
          • Wycieczka do Zagrody Kociewskiej

• 25.05.2023 14:55
          • Zagroda Kociewska, to wspaniałe miejsce na Kociewiu, które ugościło nasze Motylki ogromem fantastycznych niespodzianek  - dmuchańce, wodne trampoliny, karmienie zwierząt czy elektryczne kolejki, to tylko część atrakcji, które umiliły nam czas podczas pobytu. Nasze Motylki bawiły się na całego, a sama wycieczka była dla nas ogromnym przeżyciem. Aż szkoda było wracać laugh