• Szkoła Promująca Zdrowie

• Powiatowy konkurs wiedzy „Wiem, co jem”

• 08.03.2020 23:19
        • W ramach realizacji programu edukacyjnego „Trzymaj Formę”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym konkursie wiedzy „Wiem, co jem”. Rozgrywki były poprzedzone eliminacjami szkolnymi. Do konkursu zakwalifikowali się Anna Tomaszewska, Natalia Sołtysiak i Maciej Jachimowicz.
        •     02 marca 2020 uczniowie napisali test, w którym musieli się wykazać wiedzą w zakresie znaczenia zbilansowanej diety i aktywności fizycznej w codziennym życiu. Z przyjemnością informuję, że III miejsce zajęła Anna Tomaszewska. Ania dostała nagrodę rzeczową i dyplom, pozostali uczestnicy dyplomy.

Głównym organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna Sekcja Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Elblągu. Współorganizatorem Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu.

Opiekun – Alicja Konopko