• Biblioteka szkolna

• Wyjazd na rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Wielkanocnego

• 04.04.2023 13:56
          • 31.03.2023. Przedszkolaki i uczniowie z różnych klas, którzy brali udział w Gminnym Konkursie Wielkanocnym zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę w Komorowie Żuławskim pojechali po odbiór nagród i wyróżnień. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

• Pasowanie na czytelnika w klasie Ib

• 02.04.2023 22:14
          • 01.03.2023 Nadszedł ten bardzo ważny dzień „Pasowanie na czytelnika” w klasie I b. Uczniowie dowiedzieli się co to jest biblioteka, kto może z niej korzystać , na czym polega praca bibliotekarza, jakie są zasady korzystania z biblioteki oraz jak należy dbać o książki. Uczniowie przyrzekli dbać o książki i każdy z uczniów został pasowany na czytelnika „Wielką Księgą Bajek”. Dzieci na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy i książki. Na pożegnanie każdy z uczniów wykonał zakładkę do książki.

• Dzień Dinozaura

• 02.04.2023 17:37
          • 27.02.2023 „Biedronki” odwiedziły bibliotekę, wysłuchały opowiadania o diplodoku i wykonały kolorowankę z dinozaurem.