• Biblioteka szkolna

• Czytanie w klasie Ia

• 02.04.2023 17:34
          • 10.02.2023 pani Edyta Sarnowska zaprosiła panią bibliotekarkę na lekcję by rozpocząć czytanie lektury „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Uczniowie słuchali z uwagą.

• 02.04.2023 17:28
          • W dniu Światowego Dnia Pluszowego Misia bibliotekarka odwiedziła grupę "Motylków", której opowiedziała historię powstania maskotki pluszowego misia, o misiach z bajek jak również o prawdziwych niedźwiedziach. Dzieci słuchały z uwagą i chętnie odpowiadały na pytania.

• Spektakl w Gminnej Bibliotece Publicznej w Komorowie Żuławskim

• 02.04.2023 17:26
          • 25.11.2022 w dniu Światowego Dnia Pluszowego Misia grupa przedszkolna "Pszczółki" z panią Moniką i panią Olą z biblioteki udała się do Gminnej Biblioteki w Komorowie Żuławskim na spektakl zatytułowany " Niedźwiedź strażnik lasu" w wykonaniu krakowskich aktorów z teatru "Duet". Dzieci w cudownej atmosferze dowiedziały się o zasadach zachowania się w lesie.