• Zaproszenie na Drzwi Otwarte

• Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym
              serdecznie zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców
              na Drzwi Otwarte, które odbędą się
              5 marca 2024 roku o godzinie 17:00.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które pozwoli lepiej zorientować się w ofercie edukacyjnej naszej szkoły. Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i opowiemy o naszej szkolnej atmosferze, która sprzyja rozwojowi każdego ucznia.

Niech to będzie pierwszy krok w fascynującej podróży edukacyjnej Waszych dzieci!

Serdecznie zapraszamy!

• Odpłatność za posiłki w marcu 2024 r.

• Odpłatność za obiady w marcu 2024 r .
              proszę dokonać w dniach 22.02.2024 r. – 29.02.2024 r.

dla uczniów z klas 1-3 - 76,00 zł (19 dni x 4zł bez 28 i 29 marca)

dla uczniów z klas 4-8 - 95,00 zł (19 dni x 5zł bez 28 i 29 marca )

Zgodnie z Zarządzeniem nr 6/2022 z dnia 17 sierpnia 2022 r.
              Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym
              wpłat dokonujemy wyłącznie przelewem
              na konto 97 1160 2202 0000 0005 9334 9125

Brak wpłaty na dzień 1 marca 2024 r.
              skutkować będzie odmową żywienia w danym miesiącu do czasu
              uregulowania należności.

Rezygnację lub chęć korzystania z obiadów należy zgłosić u intendenta przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Tel 552333226 wew.26

• Zabawy karnawałowe w klasach I-III

• W tłusty czwartek, 8 lutego 2024 roku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym zamieniła się w kolorowy świat balów karnawałowych, w którym główną rolę odegrały dzieci z klas I-III. Każda klasa przygotowała własną dekorację sali, co stworzyło unikalne i zróżnicowane przestrzenie do tańca i zabawy. Uczniowie zaprezentowali się w pięknych przebraniach, wprowadzając niezapomniany karnawałowy nastrój. Dzieci bawiły się przy rytmach ulubionej muzyki, uczestniczyły w różnorodnych zabawach i konkursach, które dostarczyły im wiele radości i emocji. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który z pewnością zadowolił małych łakomczuchów.

Zabawy karnawałowe w Publicznej Szkole Podstawowej w Gronowie Górnym udowodniły, że radość, kreatywność i wspólna zabawa są kluczowymi elementami edukacji dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które oddają atmosferę tegorocznego karnawału w Publicznej Szkole Podstawowej w Gronowie Górnym.

• Zaproszenie na Drzwi Otwarte w naszym przedszkolu

• Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym
              serdecznie zaprasza przyszłych przedszkolaków i ich rodziców
              na Drzwi Otwarte, które odbędą się
              4 marca 2024 roku o godzinie 17:00.

To niepowtarzalna okazja, aby odwiedzić nasze przedszkole, dowiedzieć się, jakie ciekawe zajęcia przygotowaliśmy dla najmłodszych oraz spotkać przedszkolne nauczycielki.