• Szkoła Promująca Zdrowie

• Powiatowy konkurs wiedzy „Wiem, co jem”

• 08.03.2020 23:19
          • W ramach realizacji programu edukacyjnego „Trzymaj Formę”, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym konkursie wiedzy „Wiem, co jem”. Rozgrywki były poprzedzone eliminacjami szkolnymi. Do konkursu zakwalifikowali się Anna Tomaszewska, Natalia Sołtysiak i Maciej Jachimowicz.
          • Zdrowo i kolorowo w klasie II

• 22.03.2019 13:58
          • W związku z realizacją podczas lekcji tematów o zdrowiu 18 III 2019r. uczniowie klasy II przygotowali wiosenne, kolorowe i zdrowe kanapki. W naszej szkole promujemy zdrowy tryb życia,  dlatego zajęcia urozmaicamy działaniami praktycznymi.

• Śniadanie Daje Moc

• 14.11.2018 23:11
          • Już od kilku lat nasza szkoła aktywnie uczestniczy w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”. W ramach tego programu uczniowie kl. I – III zwiększają świadomość nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w swojej diecie. Program ten przyczynia się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia. 8 listopada, wraz ze szkołami z całej Polski obchodzimy Dzień Śniadanie Daje Moc. Wspólnie przygotowujemy zdrowe śniadanie i przekąski, bo przecież drugie śniadanie w szkole, zjedzone w towarzystwie koleżanek i kolegów z klasy, może być okazją do zacieśniania więzów z rówieśnikami, a w dodatku wspólny posiłek lepiej smakuje!