• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

• 1 września 2022 r. powitaliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Punktualnie o godz.8.00 uczniowie klas I-III usłyszeli hymn narodowy, następnie minutą ciszy uczcili 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. W kolejnej części wysłuchali przemówienia pani dyrektor Małgorzaty Bielawskiej, a punktem kulminacyjnym spotkania było pasowanie na uczniów naszej szkoły 32 nowych uczniów klasy IA i IB. Dzieci w wielkim skupieniu odebrały pamiątkowe dyplomy i upominki. W drugiej części uroczystości nowy rok szkolny powitali uczniowie klas IV-VIII.

Wszystkim uczniom życzymy wielu powodów do dumy, szczęścia i satysfakcji. Niech ten rok szkolny przyniesie wszystkim same dobre dni.

• Akcja "Pierwszy dzwonek"

• Szanowni Państwo,
              wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023 Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Miejskim Centrum Wolontariatu w Elblągu tradycyjnie organizuje akcję „Pierwszy dzwonek”.
              Chcielibyśmy zebrać artykuły szkolne, które przydadzą się nie tylko na początku, ale również i w ciągu całego roku szkolnego. W zeszłym roku mimo trudnego czasu powrotu uczniów do kształcenia stacjonarnego akcja „Pierwszy dzwonek” zakończyła się rewelacyjnie. Wspólnie pomóżmy wesprzeć dzieci i młodzież, które tego najbardziej potrzebują.

Zbieramy nowe, nieużywane rzeczy. Najpotrzebniejsze będą:

• zeszyty wszystkie rodzaje,
              • kredki, pisaki, ołówki, pióra, długopisy
              • bloki rysunkowe, techniczne, kolorowe, wycinanki, koszulki
              • artykuły plastyczne, farbki, pastele
              • gumki, temperówki, papier xero,
              • plecaki, tornistry, piórniki, teczki
              • oraz wszelkie inne artykuły szkolne…

Wszystkie artykuły przynosimy do wychowawców poszczególnych klas.

Akcja związana ze zbiórką potrwa do 2 października 2022  r.

Liczymy na Państwa życzliwość oraz pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, za co z góry
              dziękujem

SKW

• Odpłatność za posiłki we wrześniu 2022 r.

• dla uczniów z klas 1-3 - 80,00 zł (20dni x 4zł )

dla uczniów z klas 4-8 - 100,00 zł (20dni x 5zł )

Obiady dla klas 1-8 wydawane będą od poniedziałku 5 września 2022 r.

Zapisy 1 i 2 września u intendenta lub tel. 552333226 wew. 26

Zgodnie z Zarządzeniem nr 6/2022 z dnia 17 sierpnia 2022r

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej

wpłat dokonujemy wyłącznie przelewem

na konto 62 1440 1390 0000 0000 1485 4975

we wrześniu wyjątkowo do 6 września 2022 r.

Brak wpłaty na dzień 7 września 2022 r. skutkować będzie odmową żywienia w danym miesiącu do czasu uregulowania należności.

• Dożywianie finansowane z środków Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

• Szanowni rodzice.

Rodziny, które spełniają określone kryterium dochodowe, zainteresowane uzyskaniem formy wsparcia w postaci dofinansowania posiłku w szkole od września 2022, proszone są o nawiązanie kontaktu w sierpniu 2022 z pracownikiem socjalnym GOPS telefon: 55 23710 65 w godzinach 7.30 – 14.30 lub złożenie wniosku bezpośrednio w siedzibie GOPS ul. Browarna 85