• Odpłatność za posiłki w kwietniu

• Odpłatność  za obiady  w kwietniu2022 r.

•  dla uczniów z klas I - III - 51,00 zł  (17 dni x 3,00 zł)
              • dla uczniów z klas IV - VIII  - 68,00 zł  (17 dni x 4,00zł)

Zgodnie z Zarządzeniem nr 12/2021 z dnia 17 grudnia 2021 r.

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej

wpłat dokonujemy wyłącznie przelewem

na konto  62 1440 1390 0000 0000 1485 4975

do dnia 31 marca 2022r

Brak wpłaty  na dzień 1 kwietnia 2022 r.

skutkować będzie odmową żywienia w danym miesiącu
              do czasu uregulowania należności.

Rezygnację lub chęć korzystania z obiadów należy zgłosić u intendenta

przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Tel.552333226 wew.26

• Gminny KONKURS PROFILAKTYCZNY p.t. „Wolę życie w REALU- stop uzależnieniom cyfrowym”

• Był to konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 4 do 8 klasy. Prace były bardzo ciekawe i kolorowe i zmuszające do refleksji o skutkach nadmiernego korzystania z sieci. Niektóre prace pięknie przedstawiały życie w realu, o którym już trochę zapomnieliśmy. Na konkurs złożono 52 prace ze szkół: Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilonie, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Straży Pożarnej w Nowakowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym.

Komisja w składzie postanowiła nagrodzić następujące prace:

I miejsce ex aequo:

Zuzanna Kulesza – klasa VI PSP w Gronowie Górnym

Lena Grzeszczak – klasa VI PSP w Pilonie

II miejsce:

Alicja Wanatowska – klasa VII PSP w Nowakowie

III miejsce:

Iga Nowokrzeska – klasa IV PSP w Nowakowie

Wyróżnienie:

Małgorzata Kasprzak – klasa IV PSP w Pilonie

Bartosz Radoń – klasa IV PSP w Pilonie

Wyróżnienia za formę plastyczną:

Paulina Laska – klasa VII b PSP w Gronowie Górnym

Justyna Sieniuk – klasa V PSP w Pilonie

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy większej aktywności wraz z rodziną, rówieśnikami, na sportowo!

Nowa galeria Gminny KONKURS PROFILAKTYCZNY p.t. „Wolę życie w REALU- stop uzależnieniom cyfrowym” została dodana do albumu fotograficznego

• Zbiórka dla Ukrainy

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej szkoły,
              chcieliśmy z całego serca podziękować za okazaną pomoc i wsparcie dla Ukrainy
              . Zebrane produkty, a było tego sporo, ubrania, koce, pieluszki, żywność dla niemowląt, produkty spożywcze, artykuły chemiczne i środki czystości i wiele innych spakowaliśmy i przekazaliśmy do Urzędu Gminy Elbląg, skąd zostaną przydzielone rodzinom mieszkającym na terenie naszej gminy.

Pomoc jest potrzebna nadal więc gdyby ktoś miał jeszcze chęć zostawiamy karton przy drzwiach wejściowych. Można przynosić nadal artykuły,spożywcze,  chemiczne, środki czystości , gry,zabawki, artykuły szkolne, dzieci na pewno się ucieszą.

SKW

• Dzień Matematyki w klasach I-III

• 14 marca zorganizowany został Dzień Matematyki – Królowej Nauk. Była to wspaniała okazja do zaakcentowania ogromnej roli tej dziedziny nauki w życiu człowieka. Poprzez organizację tego dnia, chcieliśmy dać uczniom klas I – III trochę odmiany w nauce matematyki i pokazać jej inną, rozrywkową stronę.

Nowa galeria Dzień Matematyki w klasach I-III została dodana do albumu fotograficznego

• Niezwykła podróż

• Podczas kolejnej lekcji z programu ,,Dzieci uczą rodziców” uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czym są kontynenty i oceany, a także nieco bliżej poznać kilka państw. Dzieci poznały niezwykłość naszej planety oraz jak działalność człowieka sprawia, że na Ziemi jest wiele fascynujących miejsc  stworzonych przez ludzi na przestrzeni wieków.

• Pomoc dla Ukrainy

• Nasza szkoła włączyła się do zbiórki funduszy wraz z Polską Akcją Humanitarną. Zebrane pieniądze będą wykorzystane na pomoc dla osób, które przybędą do Polski z Ukrainy (w pierwszej kolejności  pomoc psychologiczną, pakiety żywnościowe i higieniczne) oraz na  działania PAH w Ukrainie.
              Zachęcamy do wpłacania każdej złotówki, gdyż osób potrzebujących przybywa z dnia na dzień.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

z tytułem przelewu Ukraina + nazwa szkoły

Oprócz tego w szkole jest organizowana zbiórka rzeczy: środków chemicznych oraz higieny osobistej, produktów żywnościowych z długą datą przydatności, artykułów dla małych dzieci.

• Odpłatność za posiłki w marcu

• Odpłatność  za obiady  w marcu 2022r

•  dla uczniów z klas I - III - 69,00 zł  (23 dni x 3,00 zł)
              • dla uczniów z klas IV - VIII  - 92,00 zł  (23 dni x 4,00zł)

Zgodnie z Zarządzeniem nr 12/2021 z dnia 17 grudnia 2021 r.

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej

wpłat dokonujemy wyłącznie przelewem

na konto  62 1440 1390 0000 0000 1485 4975

do dnia 28 lutego 2022r

Brak wpłaty  na dzień 1 marca 2022 r. s

kutkować będzie odmową żywienia w danym miesiącu
              do czasu uregulowania należności.

Rezygnację lub chęć korzystania z obiadów należy zgłosić u intendenta

przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Tel.552333226 wew.26