• Bal karnawałowy

• W tym roku szkolnym bal karnawałowy odbył się w nieco mniejszym wydaniu i przybrał formę zabaw klasowych. Niemniej jednak wszyscy z niecierpliwością czekali na to wydarzenie. Uczniowie już od samego rana byli bardzo podekscytowani. Dzień wcześniej wspólnie z wychowawczyniami ochoczo zabrali się za dekorowanie klas – dmuchali balony, wieszali napisy i serpentyny. Na stołach pojawiły się różnorodne przekąski naszykowane zarówno przez rodziców, jak i przez wychowawczynie. A że był to Tłusty Czwartek nie mogło zabraknąć pysznych pączków. Dzieci nie zapomniały również o przygotowaniu karnawałowych strojów. Były księżniczki, czarodziejki, baletnice, superbohaterowie, ninja, policjanci, kotki, i wiele innych barwnych postaci.Kolorowe dekoracje w salach i skoczna muzyka wprowadziły dzieci w radosny nastrój oraz zachęcały do wspólnej zabawy. Nie brakowało wesołych tańców, konkursów i zabaw z balonami. Bal stanowił doskonałą okazję do integracji grupy, rozwinięcia umiejętności interpersonalnych oraz przyczynił się do wzmocnienia więzi między uczniami. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili w atmosferze pełnej życzliwości i współpracy.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie balowych strojów oraz przekąsek.

Wychowawczynie klas I - III