• Świąteczne spotkania

• Tradycją naszej szkoły są coroczne przedstawienia bożonarodzeniowe przygotowywane przez uczniów. W tym roku dzieci z klasy I B zaprezentowały  przedstawienie pod tytułem: ,,Jest taki dzień”.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały się znakomicie.

Całej inscenizacji przyglądali się zaproszeni Goście, Dyrektor Szkoły oraz wychowawcy klas I – III ze swoimi klasami. Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym  świąteczne życzenia. Środa, to był ostatni dzień w szkole. Dlatego klasy przygotowały swoje wigilijne spotkania. Dzielili się opłatkiem, składali życzenia, a także wręczali upominki. I w tym świątecznym  nastroju pożegnaliśmy się aż do nowego roku.

• Wesołych Świąt

• Zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Niech ten wyjątkowy czas napełni nasze  serca optymizmem i nadzieją na nadchodzący Nowy Rok 2023!

• Paczka dla dzieciaczka

• Chcieliśmy podziękować uczniom klasy I A i I B za wsparcie i zaangażowanie przy organizacji "Paczki dla dzieciaczka", dzięki waszym dobrym sercom ich święta będą radośniejsze, SKW
            • Warsztaty świąteczne

• 16 grudnia uczniowie klasy I B gościli na zajęciach mamę naszej uczennicy Zosi, p. Monikę Strzelec. Pani Monika, pasjonuje się florystyką i przeprowadziła z dziećmi warsztaty robienia stroików świątecznych. Wprowadziła w tematykę zajęć, zapoznała z podstawowymi wiadomościami o pracy florysty. Przybliżyła uczniom zasady bezpieczeństwa i higieny pracy we florystyce a przy okazji zaprezentowała różne gatunki drzew iglastych. Tym samym wprowadziła nas w cudowny nastrój. Zapach świerkowych gałązek roznosił się po całej szkole a piękne, własnoręcznie wykonane stroiki przystroiły pokoje dzieci. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

• Warsztaty Świąteczne dla dzieci i rodziców

• Dnia 29.11.2022 w naszej szkole miało miejsce fantastyczne wydarzenie. Pomimo godzin popołudniowych rodzice z grupy 5 i 6 latkow licznie przybyli ze swoimi dziećmi na otwarte warsztaty świąteczne. Była to niepowtarzalna okazja żeby zintegrować się, napić się herbatki oraz wspólnie wykonać wspaniałe ozdoby świąteczne. Praca wszystkim paliła się w rękach. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie oraz kreatywne pomysły. Bez Was nie mogłybyśmy nazwać tego spotkania sukcesem!​​​​​